Tak už je to tu opět! Stejně jako minulý rok, i letos máš možnost vyhrát lístky na Katolickou charismatickou konferenci, která proběhne 7. - 11. července 2010 na brněnském výstavišti BVV. Profil této akce najdeš zde.

A co pro to musíš udělat? Je to velmi jednoduché. Stačí splnit jen dvě podmínky:

  1. do komentářů pod tento článek napsat heslo SOUTĚŽ a důvod, proč se chceš KCHK zúčastnit.
  2. být nebo stát se členem občanského sdružení signály.cz, o. s. – soutěž je jak pro stávající členy, tak i pro ty, kteří se stanou členy teprve teď

Pozor! Soutěž probíhá pouze od neděle 23. května do pondělí 7. června. Hned následující den 8. června proběhne losování a výherci budou kontaktováni pomocí vzkazu na signály.cz a jejich seznam se objeví také na této stránce.


Jak se stát členem signály.cz, o.s.?

Členem se může stát každý registrovaný uživatel signály.cz, který chce pravidelným příspěvkem podporovat provoz signály.cz. Stačí se přihlásit na adrese www.signaly.cz/os funkcí "Přidat se do společenství" a po zaplacení členského příspěvku (minimálně 100 Kč/rok) a poskytnutí potřebných údajů, Ti bude schváleno členství. Členské příspěvky se platí buď hotově v signály.cz room nebo převodem na účet 2800033168/2010, jako variabilní symbol je potřeba uvést číslo uživatele, podle kterého bude platba identifikována (číslo uživatele najdeš po přihlášení kliknutím na "profil, nastavení" v levém menu.) Specifický symbol můžeš nechat prázdný.

Nevíš, jestli jsi už členem nebo jestli máš zaplacený příspěvek za poslední rok?

Zkontroluj si, jestli jsi členem společenství www.signaly.cz/os a dotazy směřuj na signaly@signaly.cz nebo vzkazem pro Petka84.

O co se soutěží?

Každý soutěžící bude zařazen do slosování o volné vstupenky na KCHK 2010, které platí po celou dobu pěti dnů setkání. Vstupenky zároveň slouží jako jízdenka na MHD, nezahrnují stravu a ubytování. Běžná cena těchto vstupenek je 350 Kč, pro studenty 200 Kč při včasné platbě, jinak 490 Kč, pro studenty 300 Kč. Všichni, kteří se zúčastní této soutěže, a stanou se tak členy občanského sdružení signály.cz, o. s., tak kromě účasti na slosování o tyto vstupenky budou navíc moci využívat těchto výhod:

  • originální emailová adresa ve tvaru nick@signaly.cz s technologií gmail
  • sleva 50 Kč na tričko signály.cz (1ks/1motiv)
  • sleva 20 Kč na hrnek signály.cz
  • možnost účastnit se dalších soutěží a jednorázových akcí