S.MAGAZÍN

Ze Signálů

Blog Realizačního týmu signály.cz

Fotky z diecézních setkání mládeže

Arcidiecéze PrahaJim: Střípky z pražského Arcidiecézka Další na sebe určitě nenechají dlouho čekat - přidávejte odkazy na fotoalba do komentářů a já je postupně budu přemísťovat sem.Diecéze Hradec Královéblackmouser: Diecézko HK JzJ: DSM 2008 v…

Celý článek

Žebříček diecézí

Počty uživatelů, kteří se přidali do společenství jednotlivých diecézí ŘKC: 341 arcidiecéze Olomouc 276 diecéze Brno 263 diecéze Hradec Králové 241 diecéze Ostrava-Opava 131 arcidiecéze Praha 80 diecéze Plzeň 68 diecéze České Budějovice 68 diecéze…

Celý článek

Moderátoři diskusí

Ve vánočním dárku od programátorů byla provedena jedna důležitá změna a to rozdělení diskusí na rubriky podle tématu. Díky této změně bylo možno zefektivnit moderaci diskusí, určením moderátora zodpovědného za rubriku. Moderátoři mají právo mazat…

Celý článek

Vánoční dárek uživatelům signály.cz 2

Tak po poměrně dlouhé době, co se zde moc neobjevovaly nové funkce jsme se rozhodli dát všem uživatelům takový malý vánoční dárek všem uživatelům signály.cz.

Celý článek

Vánoční dárek autorizovaným uživatelům

Pro autorizované uživatele signály.cz tu máme nabídku 15% slevy v internetovém obchodě www.gimel.cz, kde najdete knihy, hudbu, video, noty a další věci z křesťanské produkce.

Celý článek

Posuň signály.cz o kus dál

Naše signály.cz se staly za tři měsíce svého provozu poměrně velkým projektem, který si vyžaduje nemálo práce. Protože se, jako křesťané, rádi dělíme o všechno, o to raději se s vámi podělíme i o práci, jejíž výsledky denně využívá 3000 lidí.

Celý článek

Česká televize o signály.cz

Dnes byla v Křesťanském magazínu tříminutová reportáž o signály.cz. Kdo jste ji neviděl, můžete ji shlédnout na webu České televize (čas 39:30).

Celý článek

Co se právě děje v pozadí

Dneska jsem s hrůzou zjistil, že na našem týmovém blogu už jsem pěkně dlouho nenapsal o tom co se děje v pozadí signály.cz. Pokusím se to tedy dnes trochu napravit.

Celý článek

Spot signály.cz 2007

Tento první spot komunitního webu signály.cz jste mohli vidět na Celostátním setkání mládeže 2007 Tábor-Klokoty nebo na Národní svatováclavské pouti ve Staré Boleslavi tentýž rok:

Celý článek

Nová podoba signály.cz mladé lidi chytla

Zpráva shrnující první měsíc fungování nové podoby signály.cz

Celý článek