Realizační tým je výkonným orgánem spolku signály.cz, z.s.

 

Václav Vacek - koordinátor

Mám na starosti řízení spolku signály.cz, z.s., finanční a zaměstnaneckou agendu a koordinaci jednotlivých sekcí. Snažím se hledat nové výzvy pro signály.cz a zároveň reagovat na potřeby uživatelů a mladých lidí.

 

Kateřina Sedláčková - šéfredaktorka

Studuji doktorát na LDF MENDELU, je mi 26 let, rodilá a hrdá brňačka. Na Signálech jsem od roku 2010, blog píši od roku 2011.

 

Marie Osičková - redaktorka

Signály užívám od roku 2011. Od března 2019 jsem součástí Realizačního týmu, abych zde přispívala především články ze světa, od papeže, a také příspěvky o akcích, projektech a aktivitách křesťanské mládeže v ČR. 
Mám ráda divadlo, výtvarnou tvorbu, hudbu, zpěv, tanec, hory, moře, řeky, kytky… prostě umění a přírodu.

 

Mikuláš Mašek - marketing a video produkce

Na signály.cz jsem se registroval v roce 2008 asi po vzoru mého staršího bratra. Signály jsem chvíli používal, chvíli ne a hleďme teď už jsem i člen RT od roku 2018. Nemám problém se pustit do všelijakých šílených nápadů, nic není nemožné! Krom toho mám rád výzvy, sladké ovoce, pivo, víno a zajímavou společnost. Hraji v křesťanské kapele a studuji (zatím) v Brně na signálech mám na starosti marketing a propagaci. 

 

Václav Petrů - moderátor 

Na Signálech se pohybuji prakticky od jejich začátků, v posledním půlroce jsem také redaktorem a členem RT. Mám na starosti rubriku s. magazínu Ze života a taky nový projekt, na který se můžete těšit. Rovněž se snažím spravovat naše facebookové stránky. Kromě signálů a křesťanství miluji sport -  sám aktivně hraji tenis a hokej - a docela mě zajímá i politika a veřejný život. 

 

Albín Balát - social sites specialist, video produkce, Ekosignály, redakce

 

 

Další informace o spolku.