Realizační tým je výkonným orgánem spolku signály.cz, z.s.

 

Václav Vacek - koordinátor

Mám na starosti řízení spolku signály.cz, finanční a zaměstnaneckou agendu a koordinaci jednotlivých sekcí. Snažím se hledat nové výzvy pro signály.cz a zároveň reagovat na potřeby uživatelů a mladých lidí. Přeji si, aby Signály byly místem podpory na cestě za Kristem a posilou pro život ve světě.

 

Kateřina Sedláčková - redaktorka

Studuji doktorát na LDF MENDELU, je mi 26 let, rodilá a hrdá brňačka. Na Signálech jsem od roku 2010, blog píši od roku 2011.

 

Anna Jordanová - redaktorka

Na Signálech jsem již od roku 2008, nejprve jako uživatel, teď v realizačním týmu. Přispívám do redakčních blogů a zároveň pomáhám, kde je zrovna potřeba – například při koordinaci soutěží nebo spolupráci s dalšími médii. Kromě toho ráda cestuji, čtu a degustuji vše, v čem je káva. 

 

Marie Osičková - redaktorka

Signály užívám od roku 2011. Od března 2019 jsem součástí Realizačního týmu, abych zde přispívala především články ze světa, od papeže, a také příspěvky o akcích, projektech a aktivitách křesťanské mládeže v ČR. 
Mám ráda divadlo, výtvarnou tvorbu, hudbu, zpěv, tanec, hory, moře, řeky, kytky… prostě umění a přírodu.

 

 

Mikuláš Mašek - marketing

Na signály.cz jsem se registroval v roce 2008 asi po vzoru mého staršího bratra. Signály jsem chvíli používal, chvíli ne a hleďme teď už jsem i člen RT od roku 2018. Nemám problém se pustit do všelijakých šílených nápadů, nic není nemožné! Krom toho mám rád výzvy, sladké ovoce, pivo, víno a zajímavou společnost. Hraji v křesťanské kapele a studuji (zatím) v Brně na signálech mám na starosti marketing a propagaci. 

 

Václav Petrů - moderátor (signály production)

Na Signálech se pohybuji prakticky od jejich začátků, v posledním půlroce jsem také redaktorem a členem RT. Mám na starosti rubriku s. magazínu Ze života a taky nový projekt, na který se můžete těšit. Rovněž se snažím spravovat naše facebookové stránky. Kromě signálů a křesťanství miluji sport -  sám aktivně hraji tenis a hokej - a docela mě zajímá i politika a veřejný život. 

 

Petr Steinbauer - výkonný manažer

Na Signálech jsem od roku 2012 a v roce 2018 jsem se stal služebně nejmladším členem RT. Na starosti mám propagaci, společenství a komunikaci s uživateli. Jsem přesvědčen o tom, že Signály stojí na osobních setkáních a tak rád poznávám nové lidi ze Signálů, takže se nebojte ozvat! Mám rád pivo, víno, kávu, dlouhé procházky a knížky. Kromě Signálů se věnuji bojovému umění a ministruji.

 

Jan škrášek - vývoj

Od roku 2010 programuji signály.cz, jako dobrovolník, později jako člen RT, a posléze zase trochu více jako dobrovolník. Signály.cz jsou projekt, který je zábavné budovat a vylepšovat - je totiž radost vidět uživatele spokojené s novinkami, které pro ně uděláme. Starám se o všechny oblasti: grafiku, kódování šablon, databázi, nástroje pro správu a nasazení.

Další informace o spolku.