Realizační tým je výkonným orgánem spolku signály.cz, z.s.


 

Václav Vacek - koordinátor

Mám na starosti řízení spolku signály.cz, finanční a zaměstnaneckou agendu a koordinaci jednotlivých sekcí. Snažím se hledat nové výzvy pro signály.cz a zároveň reagovat na potřeby uživatelů a mladých lidí. Přeji si, aby Signály byly společenstvím, místem podpory na cestě za Kristem a posilou pro život ve světě.

 

Lenka Kolaříková - šéfredaktorka

Od ledna 2017 mám na starosti obsah s.magazínu, práci dobrovolníků, kteří vybírají blogy, fotky i videa a další aktivity na Signálech. Jsem přesvědčená, že mnoho možností, které nástroje Signálů nabízejí, stále zůstává nevyužitých. Takže pokud byste rádi přiložili ruku k dílu nebo máte nápad, jak Signály oživit, neváhejte se ozvat!

 

Jan škrášek - vývoj

Od roku 2010 programuji signály.cz, jako dobrovolník, později jako člen RT, a posléze zase trochu více jako dobrovolník. Signály.cz jsou projekt, který je zábavné budovat a vylepšovat - je totiž radost vidět uživatele spokojené s novinkami, které pro ně uděláme. Starám se o všechny oblasti: grafiku, kódování šablon, databázi, nástroje pro správu a nasazení.

   

Anna Jordanová - redaktorka

Na Signálech jsem již od roku 2008, nejprve jako uživatel, teď v realizačním týmu. Přispívám do redakčních blogů a zároveň pomáhám, kde je zrovna potřeba – například při koordinaci soutěží nebo spolupráci s dalšími médii. Kromě toho ráda cestuji, čtu a degustuji vše, v čem je káva. 

   

Alice Šindelková - marketing

Jsem student, grafik, milovník koček, focení, červené barvy a kvalitní hořké čokolády. Velmi často mě můžete potkat v některé z brněnských kaváren. Na Signálech mám na starosti sekci propagace a marketingu.

 

Mikuláš Mašek - marketing

Na signály.cz jsem se registroval v roce 2008 asi po vzoru mého staršího bratra. Signály jsem chvíli používal, chvíli ne a hleďme teď už jsem i člen RT od roku 2018. Nemám problém se pustit do všelijakých šílených nápadů, nic není nemožné! Krom toho mám rád výzvy, sladké ovoce, pivo, víno a zajímavou společnost. Hraji v křesťanské kapele a studuji (zatím) v Brně na signálech mám na starosti marketing a propagaci. 

   

Václav Petrů - redaktor

Na Signálech se pohybuji prakticky od jejich začátků, v posledním půlroce jsem také redaktorem a členem RT. Mám na starosti rubriku s. magazínu Ze života a taky nový projekt, na který se můžete těšit. Rovněž se snažím spravovat naše facebookové stránky. Kromě signálů a křesťanství miluji sport -  sám aktivně hraji tenis a hokej - a docela mě zajímá i politika a veřejný život. 

 

Pavel Šimek - vývoj

Na signály.cz jsem se registroval v roce 2007. Od roku 2016 pro signály také programuji. Mám rád programování, dobrou hudbu, cestování, nové věci, inovace, zlepšování čehokoliv a spolupráci mezi lidmi. Jsem bytostně přesvědčen o tom, že nikdy nic není ještě úplně ztraceno (pokud jsem otevřený novým vlivům a potkám správné lidi nebo myšlenky).

 

Petr Steinbauer

Na Signálech jsem od roku 2012 a v roce 2018 jsem se stal služebně nejmladším členem RT. Na starosti mám propagaci, společenství a komunikaci s uživateli. Jsem přesvědčen o tom, že Signály stojí na osobních setkáních a tak rád poznávám nové lidi ze Signálů, takže se nebojte ozvat! Mám rád pivo, víno, kávu, dlouhé procházky a knížky. Kromě Signálů se věnuji bojovému umění a ministruji.

Další informace o spolku.