S.MAGAZÍN

Ze Signálů

Blog Realizačního týmu signály.cz

Archiv 2013

Nová aplikace spuštěna

Koncem března se signály.cz opět o trochu více zpřístupnily uživatelům „chytrých telefonů Android“, a to prostřednictvím spuštění nové aplikace.

Celý článek

Krásné a požehnané Velikonoce

Velikonoční doba klepe na dveře a také Realizační tým signály.cz Ti přeje krásné a radostné prožití svátečních dní... :) Aneta (leukkippe), Kristýna (kucerovk), Maruška (MaruskaV), Markéta (majkiii), Honza (hrach) a Jenda (frantisek07)

Celý článek

Soutěžím, soutěžíš, soutěžíme

V sobotu před Květnou nedělí se v českých a moravských diecézích uskutečnily oslavy 28. světového dne mládeže (výjimku tvořila pouze Ostravsko - opavská diecéze, ve které proběhly již o týden dříve), tyto oslavy probíhaly tradičně jako setkání…

Celý článek

Točíme se signály.cz

Ve dnech 8. - 9. 3. 2013 proběhlo pod záštitou signály.cz v prostorách Studentského centra v Brně školení s názvem: "Práce s videem a tvorba reportáže".

Celý článek

Změny v Realizačním týmu - už brzy!

Rok v roli šéfredaktorky, rok a půl jako koordinátorka spravovala a určitě ještě několik let jako uživatelka bude signály.cz navštěvovat Aneta Macanová (leukkippe), která brzy skončí v roli předsedkyně občanského sdružení signály.cz.

Celý článek

Soutěž o CD Nenech si lhát

Po delší době vyhlašujeme soutěž, tentokrát pro všechny autorizované uživatele signály.cz!

Celý článek