MAGAZÍN

Ze Signálů

Blog Realizačního týmu signály.cz

Archiv 2007

Vánoční dárek uživatelům signály.cz 2

Tak po poměrně dlouhé době, co se zde moc neobjevovaly nové funkce jsme se rozhodli dát všem uživatelům takový malý vánoční dárek všem uživatelům signály.cz.

Celý článek

Vánoční dárek autorizovaným uživatelům

Pro autorizované uživatele signály.cz tu máme nabídku 15% slevy v internetovém obchodě www.gimel.cz, kde najdete knihy, hudbu, video, noty a další věci z křesťanské produkce.

Celý článek

Posuň signály.cz o kus dál

Naše signály.cz se staly za tři měsíce svého provozu poměrně velkým projektem, který si vyžaduje nemálo práce. Protože se, jako křesťané, rádi dělíme o všechno, o to raději se s vámi podělíme i o práci, jejíž výsledky denně využívá 3000 lidí.

Celý článek

Česká televize o signály.cz

Dnes byla v Křesťanském magazínu tříminutová reportáž o signály.cz. Kdo jste ji neviděl, můžete ji shlédnout na webu České televize (čas 39:30).

Celý článek

Co se právě děje v pozadí

Dneska jsem s hrůzou zjistil, že na našem týmovém blogu už jsem pěkně dlouho nenapsal o tom co se děje v pozadí signály.cz. Pokusím se to tedy dnes trochu napravit.

Celý článek

Spot signály.cz 2007

Tento první spot komunitního webu signály.cz jste mohli vidět na Celostátním setkání mládeže 2007 Tábor-Klokoty nebo na Národní svatováclavské pouti ve Staré Boleslavi tentýž rok:

Celý článek

Nová podoba signály.cz mladé lidi chytla

Zpráva shrnující první měsíc fungování nové podoby signály.cz

Celý článek

signály.cz - týden třetí

Tento týden byl ve znamení drobnějších oprav a příprav na větší zásahy.Drobnější úpravy byly např. autorizovaní si mohou nastavit správné datum narození přidání hlášek k diskuzím proč do ní nejdou přidávat příspěvky (zaheslovaná, omezená na…

Celý článek

signály.cz - den osmý

Krátce:Trochu jsme zpřehlednili seznam přátel po kliknutí po přihlášení v levém menuV blozích se zobrazují statistiky zobrazení jednotlivých příspěvků (klikněte v levém menu na blog jako byste chtěli přidat nový příspěvek a tam zvolte záložku archiv…

Celý článek

signály.cz - den sedmý

I když to tak možná chvíli vypadalo, tak jsme opravdu sedmý den úplně neodočívali: Asi největší bombou dne byli usměváci (český ekvivalent ke smailíkům), hned se jimi začly plnit diskuze:o) V diskuzích přibylo ještě pár užitečných funkcí, a tak se…

Celý článek